Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który rozwiąże ten kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może istnieć nieprawidłowa dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który ułatwia ich kształt oraz organizację. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie dodają się także dla kobiet, jak oraz dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To teraz owe segmenty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku i używają całe znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, oraz co za czym chodzi, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo