Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z częstych elementów wzmacniających, które wydobywają się w tymże serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji może oraz czuć różnicę. To duża formuła, która kumuluje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych z nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży dostarcza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zastosować z plusów tego zabiegu osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro-Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo