Moda weselna: wesele w plenerze !

Wesele w ogrodzie rządzi się co nieco innymi zasadami w porównaniu do uroczystości bardziej eleganckiej . Mniej formalny styl przenosi się poza tym na styl ubioru, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na trochę swobodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu jest urocza sukienka z kwiatowym rysunkiem. Posiada ładny, półokrągły dekolt oraz rękawy ¾. Jej dopasowana długość powoduje, że nogi będą fajnie pokazane, a przez wysokie, cieliste sandały na koturnie będą wizualnie dłuższe. But zagwarantuje wygodę podczas chodzenia po trawie lub pagórkowatych powierzchniach.
W przypadku zimna czy gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na wesele w plenerze może zostać uzupełniona przez krótką , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
Model świetnie zestawiony jest z sukienką. Do ręki polecamy niedużą kopertówkę pasującą odcieniem do barwy bucików. Posiada efektowny, kolorowy wisiorek przy zapięciu, który doskonale współgra z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na wesele w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych akcentów. Do kompletu sugerujemy wymyślną bransoletkę ze złota, i do tego kolczyki zdobione topazami. Komplet wyjątkowo ze sobą łączy się, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.

Leave a comment