Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij żale, przygnębienia oraz niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest pewnym z najwydajniejszych oraz powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia ciepło oraz gromadzi pozytywną energię.

Świeca grana jest ręcznie z naturalnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i ekstraktami z niesamowicie mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału niezbędna istnieje wyjątkowo odpowiednia formuła, która była polecana już w starożytności; to jedyne zaklęcie ochronne, które nasza ochraniać przed negatywną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza życie wielowymiarowe. Nie właśnie strzeże przed nieszczęściem i oczyszcza, lecz również unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ważną pozycję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz odprężenia umysłu, co we nowym świecie jest mocno ważne. A sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie paru przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem trzeba zaledwie skupić się na końcu, jaki wymagamy spełnić dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta Duo

Knee Active