Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie ubiegła w duzi zaspokojona? Kobiety wymagają wiele czasu, by poczuć pełną radość z stosunku oraz zostać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że obecne nie kłopot, to jedyny wiesz, że nie udało Ci się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli daje Ci się toż szczególnie, ona potrafi w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być sygnałem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście istnieje sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do spraw.

Formuła Climax Control może spowodować, że będziesz w trwanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem terapii. Ten możliwy czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był zdolność kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Tylko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax Control

Derminaks

femmax