African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbytecznych kilogramów sprawdź skuteczny specyfik African Mango 900!

African MANGO to typowy suplement diety przydatny w role kapsułek. Środek ten przekazywany stanowi dla pań dorosłych, które zmagają się z tuszą i wymagają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem produktu jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał pozycja w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, mających na celu udokumentowanie jego skuteczności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest potężnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą siłę w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji produktu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Fakt ten i wpływa dodatnio na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W porządku suplementu diety African MANGO spotykają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając wielką ilością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do zaakceptowania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najlepszego rezultatu należy przyjmować kapsułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (etapowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie występować niezbędnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango900

bioveliss tabs

breast fast