Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, że faceci, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności ze wzwodem w porównaniu cialis w zelu do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby wywołać widoczną różnicę szybko i w wygodny sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest z reguły zmęczony. Musi odpocząć. Dlatego bardzo ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój członek jest kamagra tanio zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest bardzo istotny.