Skąd się biorą kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot ze wzwodem występuje raz na pięć stosunków, więc można przyjąć, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w życiu każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy niewystępowania erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot z erekcją występuje, gdy wzwód nie pojawia się w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby można było odbyć pełny stosunek. Mówi się o poważnym kłopocie ze wzwodem, kiedy problem występuje przynajmniej w 75% prób i utrzymuje się to przez długi okres. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej przedstawiamy najczęstsze powody kłopotów z potencją.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W momencie, gdy spędzamy dużą część dnia podczas pracy oraz żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły oraz humoru na zbliżenia. Należy wtedy zatroszczyć się o niwelowanie sytuacji stresowych, relaks cialis w zelu oraz rozsądne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z większym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do członka i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% pacjentów doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio