Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Co gasi chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Inne choroby, które
viagra cena mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeżeli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w terapii prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu tania kamagra jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Obecnie mnóstwo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia albo niezdrowe nawyki, takie jak palenie tytoniu, niezdrowa dieta, brak snu oraz inne podobne sytuacje. Zastanów się nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.