Cialis zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada wyłączność co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Wysoka cena ogranicza dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne specyfiki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one specyfikami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne ma setki zapytań o alternatywne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest zmniejszenie kosztów kuracji, co pozwala także chorym o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy specyfik koncernu Pfizer, toteż ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do cenionych zamienników takiego leku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością aplikowania u kobiet jest Lovegra.
Wybrane preparaty będące zamiennikami różnią się od siebie formą pigułek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące występować działania niepożądane są jednakowe we wszystkich lekach, efektywność leczenia zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co dowodzą testy kliniczne.
Oprócz specyfików generycznych Viagrę można zastąpić lekami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne skutki, ale w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o połowie krótszym, a czas ich działania jest przedłużony. Znanym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie pewna-apteka.pl