Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn należy wzbudzać nerwy zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Akupresurę warto zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i z czasem zwiększać moc ucisku. Każdą piętę należy badać przez około pięciu minut.
Panie mocniej reagują na akupresurę punktów znajdujących się wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych punktów jest dobrym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki tym masażom życie seksualne viagra taniomoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel